jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۷۰۸۵   ۱۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۸:۲۵

جام جم ورزشی: آلکس فرگوسن که بزرگ ترین استعدادهای فوتبالی را به دنیا معرفی می کرد گاهی اوقات در یونایتد بازیکنانی ناکارآمد می خرید که حیرت کارشناسان و رسانه ها را به دنبال داشت.

بدترین خرید تاریخ باشگاه منچستریونایتد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، دیلی میل فهرستی 10 نفره از بدترین خریدهای تاریخ باشگاه منچستریونایتد منتشر کرده است. در این فهرست نام هایی مانند ویلفرد زاها، کلبرسون، خوان سباستین ورون و ... دیده می شود اما در فهرست بدترین خرید تاریخ باشگاه منچستریونایتد نام یک بازیکن پرتغالی دیده می شود. بازیکنی که پیش از پیوستن به یونایتد مورد توجه رئال مادرید هم بود. این بازیکن پرتغالی "ببه" نام داشت. فرگوسن و منچستریونایتد در حالی موفق به شکست رئال مادرید بر سر جذب ببه شدند که اتفاق جالبی افتاده بود. برای نخستین بار فرگوسن حاضر شد بازیکنی را بخرد که حتی یکبار هم فیلم بازی هایش را ندیده بود. در واقع او ریسک بسیار بزرگی کرد که این ریسک البته عاقبت خوشی نداشت. ببه تنها 7 مرتبه برای یونایتد به میدان رفت و یک گل به ثمر رساند. هنوز بسیاری از خود می پرسند فرگوسن با آن شمه فوق العاده اش در زمینه جذب بازیکنان تراز اول چطور چنین بازیکن ناکارآمدی را به تیمش آورد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر