نعمتی در تذکر شفاهی:

بودجه امسال رنگ و بوی اندکی از اقتصاد مقاومتی دارد

نماینده مردم اسدآباد در مجلس در تذکری گفت: بودجه امسال با وجود تمام تأکیداتی که شد، رنگ و بوی اندکی از اقتصاد مقاومتی دارد.
کد خبر: ۷۶۷۰۷۶
بودجه امسال رنگ و بوی اندکی از اقتصاد مقاومتی دارد

بهروز نعمتی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه) پس از قرائت گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 در مورد سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و قوانین متناظر و پیشنهادهایی در مورد اجرایی شدن آنها در تذکری اظهار داشت: حق مطلب در مورد مطالبات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی موضوع ادا نشده است.

وی افزود: ما فقط در حد شعار امسال را رتق و فتق می‌کنیم و این زیبنده مجلس و دولت و کارگزاران نظام نیست.

نعمتی درباره قوانین مدون که باید مشکل‌گشای اقتصاد مقاومتی باشد، خاطرنشان کرد: در مورد بودجه امسال با وجود همه تأکیداتی که شد و مشکلاتی که کشور دارد رنگ و بوی کمی از اقتصاد مقاومتی دارد و باید قوانینی در آن گنجانده شود که این بحث در آن دیده شود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از قوانین موجود مخل فضای کسب و کار در کشور است، تصریح کرد: این قوانین باید به گونه‌ای اصلاح شود که شرایط مفیدی برای اقتصاد مقاومتی در کشور داشته باشد،‌ زیرا امروز که همه دشمنان دست به دست هم داده‌اند تا ما را ساقط کنند، ما خودمان کمتر به فکر این موضوع هستیم.

نماینده اسدآباد در پایان گفت: ما به اندازه کافی به فکر تحقق مطالبات مقام معظم رهبری نیستیم و فقط در حد شعار و چند بنر و همایش و سمینار به آن پرداخته‌ایم.

در ادامه محمدرضا باهنر که ریاست جلسه را برعهده داشت، تصریح کرد: نگاه قانون‌گذاری نکته مهمی است و باید توجه داشته باشند که سیاست‌های کلی ما اقتصاد مقاومتی است.

وی ادامه داد: بعضی مصوبات ما عاطفی است که مشکل کوچکی را حل می‌کند، اما سنگی در برابر اقتصاد مقاومتی می‌اندازد.(فارس)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها