jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۶۲۹۸   ۱۴ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۳:۱۰

جام جم ورزشی: یک کودک هشت ساله سرطانی پیش از آنکه به آرزوی دیدن لیونل مسی برسد از دنیا رفت.

کودک سرطانی برای دیدن لیونل مسی جان داد

به گزارش جام جم ورزشی ، این کودک هشت ساله اهل کاستاریکا بود و دیدن مسی تنها آرزوی او به شمار می رفت. خانواده گابریل هشت ساله تصمیم گرفتند او را به اسپانیا ببرند تا به آرزوی خود برسد اما افسوس که گابریل پیش از نشستن هواپیما در فرودگاه بارسلونا در هواپیما در گذشت. حتی مسی نیز آماده دیدن این کودک بود، اما متاسفانه وی از دنیا رفت و نتوانست دیداری با ستاره آرژانتینی تیم ما داشته باشد.

آنها این خبر ناراحت کننده را به مسی انتقال دادند و همین موضوع باعث ناراحتی او نیز شد. همه بازیکنان بارسا از شنیدن این خبر ناراحت شدند و به خانواده گابریل تسلیت گفتند.

این اتفاق تلخ باعث شد تا بارسلونا پیش از دیدار با ویا رئال در هفته اخیر لالیگا پیش از شروع بازی به احترام گابریل کوچولو یک دقیقه سکوت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر