سازمان هواشناسی پیش بینی کرد

کاهش گردوغبار در جنوب غرب کشور

پایتخت از چهارشنبه سرد می شود

یک کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی دو روز آینده جوی آرام با افزایش نسبی دمای هوا را در اغلب مناطق کشور خواهیم داشت، گفت: تا روز چهارشنبه دو درجه افزایش دما خواهیم داشت و از چهارشنبه به بعد هوای پایتخت سرد خواهد شد.
کد خبر: ۷۶۶۲۵۶
پایتخت از چهارشنبه سرد می شود

فریبا گودرزی در مورد آخرین وضعیت جوی مناطق مختلف کشور گفت: طی دو روز آینده جوی آرام با افزایش نسبی دمای هوا را در اغلب مناطق کشور خواهیم داشت.

وی ادامه داد: برای استان‌هایی مانند آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، زنجان، قزوین، قم و تهران فردا غبار صبحگاهی را پیش بینی‌ می‌کنیم.

این کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: از امشب و طی روز سه شنبه وزش باد جنوبی نسبتأ شدیدی را برای استان اردبیل و گیلان پیش بینی می‌کنیم که می‌تواند با افزایش دما در این مناطق همراه باشد.

گودرزی افزود: از بعد از ظهر روز چهارشنبه ورود ناپایداری را به غرب سواحل دریای خزر خواهیم داشت و در بخش‌های غربی دریای خزر، استان اردبیل، گیلان و بخش‌های غربی استان مازندران و همینطور در مناطقی از شمال غرب کشور بارش پراکنده و وزش باد را پیش بینی می‌کنیم.
وی خاطرنشان کرد: آب‌های خلیج فارس از امروز به سبب وزش بادهای شدید مواج است، آسمان تهران امروز صاف است و در پاره‌ای نقاط در سطح استان تهران به ویژه شهرهای جنوبی استان تهران غبار محلی را شاهد خواهیم بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: حداکثر دمای امروز تهران 14 درجه سانتیگراد است که برای فردا صبح حداقل دما به 5 درجه بالای صفر می‌رسد و تا روز چهارشنبه دو درجه افزایش دما خواهیم داشت و از چهارشنبه به بعد هوای تهران سرد می‌شود. ( فارس)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها