jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۵۸۲۹   ۱۲ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۲

جام جم ورزشی: یک سایت روسی در گزارشی به تمجید از عملکرد مهاجم ایرانی روبین کازان در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ پرداخت.

تمجید یک سایت روسی از عملکرد آزمون در جام ملت‌ها

سایت روسی زبان «اسپورت اکسپرس» به تمجید از عملکرد بازیکن جوان تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2015 پرداخت و نوشت: سردار آزمون، مطمئنا مسی نیست هرچند در کشورش دوست دارند او را به این نام صدا بزنند. وی در جام ملت‌های آسیا با به ثمر رساندن دو گل نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت. وی کارش را با تکنیکی عالی آغاز کرد و زننده گل پیروزی‌بخش در دیدار ایران مقابل قطر بود و توانست در راهیابی ایران به مرحله حذفی مسابقات نیز کمک کند. آزمون سپس در بازی ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل عراق نیز گلزنی کرد. تیم کارلوس کی‌روش که در رقابت‌های جام‌جهانی به خصوص در دیدار مقابل آرژانتین بازی به شدت تدافعی را به نمایش گذاشت، این بار در مرحله حذفی جام ملت‌های آسیا مقابل عراق سه بار گلزنی کرد تا عراق با خوش‌شانسی در ضربات پنالتی به پیروزی برسد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها