jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۴۰۳۲   ۰۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۶

پدیده تیم ملی در جام ملت های آسیا ادعا می کند ایران باید با اختلاف گل بالا عراق را شکست می داد.

پورعلی‌گنجی:به اندازه بازی عراق استرس داشتیم

به گزارش جام جم ورزشی ، مرتضی پورعلی گنجی پس از بازگشت تیم ملی به ایران در فرودگاه در جمع خبرنگاران گفت: ما باید با اختلاف گل بالا عراق را شکست می دادیم.اگر آن اتفاقات نمی افتاد بازی را با برد پشت سرمی گذاشتیم.همه دیدند قبل از اخراج یک سر و گردن بالاتر از عراق بودیم.

وی درباره اینکه آیا امیدوار بود که نتیجه بازی ایران و عراق تغییر کند یا نه گفت:من فقط یک چیزی را باید بگویم.وقتی خبرها به اردو رسید که کنفدراسیون در حال بررسی احتمال تغییر نتیجه است، شب تا صبح نخوابیدم و استرسی که برای رای داشتم به اندازه خود بازی عراق بود.

پورعلی گنجی درباره اینکه آیا کی روش باید بماند یا نه،خاطرنشان کرد:حتما همین طور است.کی روش باید بماند چون او برای فوتبال ما زحمت کشیده است.حق اوست که در جام جهانی سرمربی تیم ملی ایران باقی بماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر