jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۳۶۹۳   ۰۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۲

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال عراق و کره جنوبی در نیمه نهایی به مصاف یکدیگر رفته اند که نیمه نخست با یک گل به پایان رسید.

بازیکن متهم به دوپینگ باز هم در ترکیب عراق بازی کرد

به گزارش جام جم ورزشی ، علا عبدالزهرا بازیکن عراقی که مقابل ایران هم بازی کرد و گفته می شود دوپینگ کرده در ترکیب عراق مقابل کره جنوبی حضور دارد.

دیدار نخست مرحله نیمه نهایی رقابتهای فوتبال جام ملت‌های آسیا را تیم‌های ملی کره‌جنوبی و عراق از ساعت 12:30 امروز آغاز کردند که در پایان نیمه اول تیم کره جنوبی با یک گل از حریف خود پیش افتاده است. لی جئونگ هیوپ در دقیقه 20 زننده گل تیم کره جنوبی بود.

در نیمه نخست این بازی که در زیر بارش باران برگزار شد تیم کره‌جنوبی به مراتب بهتر از حریف خود ظاهر شد و نشان داد روی ضربات ایستگاهی و ارسال‌های از جناحین حساب ویژه‌ای باز کرده است. تنها گل کره هم با همین استراتژی و ضربه سر لی جئونگ هیوپ به دست آمد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر