jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۳۶۷۷   ۰۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۰

جام جم ورزشی: حتی اگر خود ماریو بالوتلی بخواهد حاشیه سازی نکند این اطرافیان او هستند که برایش دردسر ایجاد می کنند.

زنی که بالوتلی را دوباره به حاشیه برد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، ماریو بالوتلی درست دو روز قبل از آغاز جام جهانی 2014 برزیل با یک مدل بلژیکی نامزد کرد اما حدود سه ماه پیش این دختر بلژیکی که فانی نگوشا نام دارد در گفت و گو با رسانه های کشورش اظهار داشت که این نامزدی به هم خورده اما دلایل آن را نگفت. از آن سو بالوتلی که تقریبا هفته ای یک حاشیه درست می کرد در روزهای اخیر به شدت آرام شده بود و در تمرینات لیورپول بسیار منظم به نظر می رسید. اما حالا که او آرام شده نگوشا در گفت و گو با یک شبکه ایتالیایی دلایل جدایی خود از این فوتبالیست سرشناس را بازگو می کند تا بار دیگر بالوتلی را به حاشیه ببرد. او درباره نحوه جدایی خود گفت: " ماریو خیلی حسود است و اصلا دوست نداشت عکس من را به عنوان یک مدل بر روی جلد نشریات مختلف ببیند. او با این قضیه مشکل داشت و من بارها به او تذکر دادم همانطور که پیشه او فوتبال است من هم شغل خودم را دارم. در نهایت وقتی دیدم زیر بار نمی رود حلقه 25 هزار پوندی اش را به او پس دادم."

نگوشا که در جام جهانی 2014 به برزیل سفر کرده بود تا نامزد خود را تنها نگذارد دیگر خصوصیات اخلاقی بالوتلی را مورد انتقاد قرار داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها