jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۳۶۵۶   ۰۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۳

جام جم ورزشی: بازیکنان و اعضای تیم ملی فوتبال ایران پس از حذف از جام ملت‌های آسیا بامداد امروز با بدرقه هواداران استرالیا را ترک کردند.

بازگشت تیم ملی با بدرقه ایرانیان مقیم استرالیا

تیم ملی فوتبال ایران پس از حذف از شانزدهمین دوره جام ملت‌های آسیا، بامداد امروز با بدرقه حدود صد هوادار ایرانی مقیم سیدنی، استرالیا را به مقصد ایران ترک کرد. هواداران اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی را با تشویق‌های خود بدرقه کردند. در این میان کی‌روش بیش از سایرین مورد تشویق قرار گرفت. سرمربی تیم ملی از حضور تماشاگران در استرالیا تشکر کرد و حمایت‌های آنها را برای تیم ملی مفید دانست و برای آنها آرزوی موفقیت کرد. در مقابل برخی هواداران هم ضمن حمایت از کی‌روش خواستار ادامه حضور این سرمربی پرتغالی در تیم ملی شدند. برخی بازیکنان تیم ملی هم در صحبت با هواداران از علاقه‌شان برای ماندن کی‌روش در تیم ملی خبر دادند اما اعلام کردند تصمیم‌گیرنده در این زمینه نیستند و مسئولان باید درباره این موضوع تصمیم بگیرند. قرار است بازیکنان تیم ملی فوتبال به همراه کارلوس کی‌روش عصر امروز از طریق فرودگاه دبی وارد ایران شوند.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها