jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۳۶۵۶   ۰۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۳

جام جم ورزشی: بازیکنان و اعضای تیم ملی فوتبال ایران پس از حذف از جام ملت‌های آسیا بامداد امروز با بدرقه هواداران استرالیا را ترک کردند.

بازگشت تیم ملی با بدرقه ایرانیان مقیم استرالیا

تیم ملی فوتبال ایران پس از حذف از شانزدهمین دوره جام ملت‌های آسیا، بامداد امروز با بدرقه حدود صد هوادار ایرانی مقیم سیدنی، استرالیا را به مقصد ایران ترک کرد. هواداران اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی را با تشویق‌های خود بدرقه کردند. در این میان کی‌روش بیش از سایرین مورد تشویق قرار گرفت. سرمربی تیم ملی از حضور تماشاگران در استرالیا تشکر کرد و حمایت‌های آنها را برای تیم ملی مفید دانست و برای آنها آرزوی موفقیت کرد. در مقابل برخی هواداران هم ضمن حمایت از کی‌روش خواستار ادامه حضور این سرمربی پرتغالی در تیم ملی شدند. برخی بازیکنان تیم ملی هم در صحبت با هواداران از علاقه‌شان برای ماندن کی‌روش در تیم ملی خبر دادند اما اعلام کردند تصمیم‌گیرنده در این زمینه نیستند و مسئولان باید درباره این موضوع تصمیم بگیرند. قرار است بازیکنان تیم ملی فوتبال به همراه کارلوس کی‌روش عصر امروز از طریق فرودگاه دبی وارد ایران شوند.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها