jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۰۷۰۷   ۲۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۱

هفته نوزدهم لالیگا اسپانیا

نقشه های خفاش ها برای صدر جدول

جام جم ورزشی: در ادامه هفته نوزدهم لالیگا، آلمریا در مستایا به مصاف والنسیا رفت.

نقشه های خفاش ها برای صدر جدول

به گزارش جام جم ورزشی ، در ادامه هفته نوزدهم لالیگا و از ساعت 20 و 30 دقیقه والنسیا در خانه پذیرای آلمریا بود. در این دیدار زیبا و پر گل والنسیا که میل دوچندانی به پیروزی داشت در نهایت با نتیجه 3 بر 2 بر حریف سخت کوش خود غلبه کرد و با 38 امتیاز در کنار اتلتیکو مادرید قرار گرفت. 37500 نفر هوادار خودی از نزدیک نظارگر شکار آلمریا توسط خفاش‌ها در ورزشگاه مستایا بود. گل های بازی را پارخا در دقیقه 11 رودریگو در دقیقه 28 و نگردو در دقیقه 83 برای والنسیا و حامد دو گل در دقایق 13 و 33 برای آلمریا به ثمر رساندند.

همچنین سوسیداد در ورزشگاه سن سباتین در مقابل رایووالکانو بازی را واگذار کرد. این دیدار که در حضور 21542 هوادار خودی سوسیداد برگزار شد در نهایت با تک گل مانچو در دقیقه 80 به سود والکانو خاتمه یافت.

والنسیا که بعداز اتلتیکو جدی‌ترین تعقیب کننده بارسا و رئال به حساب می آید با 38 امتیاز و یک بازی بیشتر از اتلتیکو موقتا در مکان سوم جدول قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها