jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۹۲۵۴   ۲۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۰

جام جم ورزشی: مربی پیشین پرسپولیس از صحبت درباره طلبش از این باشگاه خودداری کرد و گفت: ترجیح می‌دهم در اینباره حرف نزنم.

عابدزاده: ترجیح می‌دهم درباره پرسپولیس حرف نزنم

احمدرضا عابدزاده درباره اینکه برای دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای را با مسئولان این باشگاه برگزار ولی دست خالی باشگاه را ترک کرد، اظهار داشت: من درباره مسائل پرسپولیس صحبتی نمی‌کنم و ترجیحم این است که در اینباره حرف نزنم.
وی با اشاره به پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر بحرین در جام ملت‌های آسیا، تاکید کرد: از برد تیم ملی فوتبال ایران مقابل بحرین، خیلی خوشحال شدم. امیدوارم تیم ملی از استرالیا دست پر برگردد. مردم و رسانه‌ها باید هوای تیم ملی را داشته باشند چون موفقیت تیم ملی باعث شادی مردم می‌شود و هیچ چیز نمی‌تواند جای آنرا بگیرد.
عابدزاده در پایان درباره وضعیتش در باشگاه راه آهن هم گفت: صحبتی در اینباره هم ندارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها