jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۵۸۸۷۵   ۲۲ دی ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۶

شرکت گوگل برنامه ترجمه خود را به روز کرده تا کاربران بتوانند برای آن پیام‌های صوتی ارسال کرده و سپس این پیام‌ها را به زبان مورد نظرشان ترجمه کنند.

ابزار ترجمه صوتی گوگل عرضه شد

به گزارش جام جم کلیک: شرکت گوگل برنامه ترجمه خود را به روز کرده تا کاربران بتوانند برای آن پیام‌های صوتی ارسال کرده و سپس این پیام‌ها را به زبان مورد نظرشان ترجمه کنند.

به نقل از یونایتدپرس، سرویس ترجمه گوگل فعلا به 90 زبان دنیا در دسترس است، اما خدمات مذکور قبلا تنها به صورت متنی در دسترس بود. پیش از این شرکت مایکروسافت هم خدمات مشابهی را به برنامه تلفن اینترنتی اسکایپ افزوده بود و حال گوگل نسخه اختصاصی خود از این سرویس را عرضه کرده است. با راه اندازی خدمات یاد شده، کاربران می‌توانند امیدوار باشند که صحبتهایشان با یک دوست خارجی به سرعت از طریق برنامه یاد شده ترجمه می‌شود و در اختیار آنها قرار می‌گیرد. هر دو شرکت مدعی هستند فناوری‌های آنها بسیار دقیق است و کار ترجمه را با صحت انجام می‌دهد. گوگل و مایکروسافت تنها شرکت های ارائه دهنده چنین خدماتی نیستند. پیش از این شرکت ورلد لنز هم خدمات مشابهی را برای ترجمه علائم جاده ای ارائه کرده بود و گوگل هم می‌گوید امکانات مشابهی را به خدمات خود می افزاید. برای استفاده از خدمات ترجمه صوتی اسکایپ باید از هدست استفاده کرد و مشخص نیست آیا گوگل نیز خدمات خود را به همین شکل ارائه می دهد یا خیر.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها