jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۸۶۶۷   ۲۲ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۲

جام جم ورزشی: کاروان تیم فوتبال پرسپولیس عصر دیروز یکشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) راهی امارات شد.

پرسپولیس با چهار غایب به امارات سفر کرد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، کاروان سرخپوشان برای برپایی اردوی یک هفته‌ای خود در رأس‌الخیمه، بعدازظهر دیروز عازم امارات شد. با پیگیری‌های انجام شده از سوی باشگاه پرسپولیس، اعضای تیم، مشکل خروج از کشور را نداشتند و از این نظر مساله‌ای برای تیم به وجود نیامد؛ چه آنهایی که معافیت تحصیلی داشتند و چه نفراتی که بحث مالیاتی آنها مطرح بود.

تعدادی از بازیکنان و کادر فنی به جهت عدم صدور روادید تا امروز به تیم اضافه می‌شوند.

محسن بنگر و مهرداد کفشگری از جمع بازیکنان، حسین عبدی از کادر فنی و مصطفی قنبرپور مشاور ورزشی باشگاه قرار است در مرحله بعدی عازم امارات شوند.

از جمع بازیکنان، محمدرضا خانزاده، احمد نورالهی و میلاد کمندانی به جهت همراهی تیم‌های ملی در اردو حضور ندارند. رضا نوروزی هم که دوران نقاهت و آماده‌سازی را پشت سر می‌گذارد، برنامه‌های خود را در تهران دنبال خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها