jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۵۸۰۰۵   ۲۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۴

داوطلبان شرکت در دکتری پژوهش محور، رشته های کارشناسی بدون آزمون نیمسال دوم 93-94 و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی تنها تا ساعت 24 امروز شنبه 20 دی ماه فرصت ثبت نام دارند.

امشب آخرین مهلت ثبت نام در 3 پذیرش دانشگاه آزاد

متقاضیان ادامه تحصیل در دوره های دکتری پژوهش محور تا پایان امروز شنبه فرصت دارند با مراجعه به سایت معاونت به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. ساعت 24:00 روز شنبه به منزله پایان اولین دوره ثبت نام این مقطع محسوب می شود.

متقاضیانی که کارت اعتباری تهیه کرده اند و تاکنون اقدام به ثبت نام در سایت نکرده اند باید درنظر داشته باشند در پایان فرصت اعلام شده کارت اعتباری آنها معتبر نخواهد بود.

انتخاب رشته های کارشناسی بدون آزمون برای نیمسال دوم 93-94

سامانه ثبت نام برای رشته های مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته نیمسال دوم 93-94 تا ساعت 24 روز شنبه 20 دی ماه باز است و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

هر داوطلب مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می تواند با مراجعه به سایت، ده رشته/محل را براساس علاقه انتخاب و در سایت ثبت کند.

نتایج پذیرفته شدگان رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در آخر دی ماه اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می توانند در بهمن ماه در واحدهای پذیرفته شده ادامه تحصیل دهند.

داوطلبان مقاطع رشته های کاردانی پیوسته و ناپیوسته می توانند با مراجعه به سایت در یک واحد دانشگاهی مورد علاقه خود ثبت نام کرده و سپس با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام در سایت معاونت سنجش و پذیرش، پس از 48 ساعت به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند. آغاز به تحصیل این دسته از متقاضیان نیز از نیمسال دوم سال تحصیلی 93-94 خواهد بود.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری نیمسال دوم

داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 93 شرکت کرده اند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام آنلاین خود اقدام کنند. این سامانه تا ساعت 24 روز شنبه 20 دی ماه بسته خواهد شد.

کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال 93 مجاز به انتخاب رشته/محل های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی هستند و هر داوطلب تنها امکان انتخاب رشته در گروه آزمایشی ای که در آزمون آن شرکت کرده است را دارد.

هر داوطلب مجاز است در گروه آزمایشی خود علاوه بر نظام تمام وقت با تهیه کارت اعتباری جداگانه در نظام آموزشی پاره وقت نیز انتخاب رشته کند.

برای هر داوطلب امکان انتخاب حداکثر 20 رشته/ محل در یکی از مجموعه های ریاضی- تجربی- انسانی، براساس گروه آموزشی که آزمون داده است، وجود دارد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر