سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: در ساعت 5.26 بامداد امروز حادثه آتش‌سوزی در میدان نامجو ابتدای خیابان پازوکی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران 4 ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
کد خبر: ۷۵۷۱۴۱
آتش​سوزی در خانه​ای پر از زباله

جلال ملکی در گفت‌وگو با فارس درباره حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان پر از زباله اظهار داشت: در ساعت 5.26 بامداد امروز حادثه آتش‌سوزی در میدان نامجو ابتدای خیابان پازوکی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و 4 ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد یک منزل بزرگ به وسعت 450 متر مربع که 300 متر مربع آن حیاط و دو طبقه 150 متری به همراه دو باب مغازه بوده دچار آتش‌سوزی شده است.

ملکی بیان داشت: یکی از مغازه‌ها به همراه حیاط و دو طبقه دیگر که مملو از آشغال و ضایعات بود دچار آتش‌سوزی گسترده‌ای شده بود که آتش‌نشانان نسبت به اتباع حریق اقدام کردند و با حضور عوامل شهرداری تا ساعت 1.30 ده کامیون ضایعات از این مکان بیرون آورده شد و احتمالا ده کامیون دیگر نیز در آنجا ضایعات بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران بیان داشت: این مکان محل تجمع حیوانات موذی از جمله گربه و موش بود و در ساعت 13.30 عملیات این حادثه به پایان رسید.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها