jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۵۷۱۴۱   ۱۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۱

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: در ساعت 5.26 بامداد امروز حادثه آتش‌سوزی در میدان نامجو ابتدای خیابان پازوکی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران 4 ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

آتش​سوزی در خانه​ای پر از زباله

جلال ملکی در گفت‌وگو با فارس درباره حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان پر از زباله اظهار داشت: در ساعت 5.26 بامداد امروز حادثه آتش‌سوزی در میدان نامجو ابتدای خیابان پازوکی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و 4 ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد یک منزل بزرگ به وسعت 450 متر مربع که 300 متر مربع آن حیاط و دو طبقه 150 متری به همراه دو باب مغازه بوده دچار آتش‌سوزی شده است.

ملکی بیان داشت: یکی از مغازه‌ها به همراه حیاط و دو طبقه دیگر که مملو از آشغال و ضایعات بود دچار آتش‌سوزی گسترده‌ای شده بود که آتش‌نشانان نسبت به اتباع حریق اقدام کردند و با حضور عوامل شهرداری تا ساعت 1.30 ده کامیون ضایعات از این مکان بیرون آورده شد و احتمالا ده کامیون دیگر نیز در آنجا ضایعات بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران بیان داشت: این مکان محل تجمع حیوانات موذی از جمله گربه و موش بود و در ساعت 13.30 عملیات این حادثه به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر