jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۷۰۹۲   ۱۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۲

جام جم ورزشی: شوت کردن یا پاس دادن توپ در شرایطی که این کار با پای چپ از پشت پای راست انجام شود "رابونا" نام دارد.

فرشته کوچک دیگر "رابونا" نمی زند +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، یکی از اساتید دنیای فوتبال در رابونا زدن آنخل دی ماریاست ، ستاره ملی پوش آرژانتینی که هم اکنون در منچستریونایتد بازی می کند. البته دی ماریا که در ابتدای این فصل به یونایتد پیوست در دومین بازی خود برای شیاطین سرخ حرکت رابونا را انجام داد اما پس از آن دیگر این کار را انجام نداد این در حالی است که او در رئال مادرید بارها این حرکت را اجرا کرده بود. تحقیقات ثابت کرده است بازیکنانی که هوش و تمرکز بالاتری نسبت به سایر بازیکنان دارند در اجرای رابونا موفق تر هستند. به هر حال مدت هاست دی ماریا که به فرشته کوچک در منچستر ملقب شده رابونا نزده، شاید او به دور از فوتبال نمایشی می خواهد بر روی من یونایتد تمرکز کند ، البته او پیش از این با همین حرکت موفق به گلزنی هم شده بود:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها