jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۶۶۱۰   ۱۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۳

جام جم ورزشی: ثروتمندترین ورزشکار کنونی جهان ورزش علاقه زیادی به نشان دادن دارایی هایش در رسانه ها و فضای مجازی دارد.

ثروت سرسام آور یک ورزشکار + [مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، فلوید می ودر بوکسور 37 ساله آمریکایی همچنان پردرآمدترین ورزشکار دنیاست. او در سال 2014 بالاتر از تمام ستاره های دنیای ورزش عنوان پردرآمدترین ورزشکار جهان را از آن خود کرد. اما می ودر که ده ها عنوان قهرمانی در کارنامه خود دارد روز به روز پولدارتر می شود و اکنون دقیقا مشخص نیست که این بوکسور چقدر پول در می آورد. بخش مهمی از درآمد ماحصل قهرمانی های او و حضورش در رقابت های مختلف است اما بخش دیگر این درآمد به حضور در برنامه های تبلیغاتی اختصاص دارد. فلوید می ودر علاقه زیادی به شهرت و البته نشان دادن میزان دارایی هایش دارد. تا امروز عکس های متعددی از می ودر در حالی که مشغول شمردن پول هایش است و یا اینکه دسته های اسکناس متعددی دور و بر خود دارد در فضای مجازی منتشر شده است. او هر چند وقت یکبار اتومبیل جدید و بسیار گران قیمتی هم می خرد و کنار آن ژست های مختلف می گیرد تا عکس آن را در فضای مجازی بگذارد. اما این بوکسور شهیر آمریکایی روز گذشته کاری انجام داد که با همه فعالیت های قبلی او در فضای مجازی فرق داشت. او در فضای مجازی بخشی از ثروت شگفت انگیز و سرسام آور خود را اینگونه نشان داد که مقابل جت اختصاصی خود ایستاده است و جلوی آن نیز تمام اتومبیل های گران قیمتش از بوگاتی و فراری گرفته تا مازاراتی و لامبورگینی را پارک کرده است. او لحظاتی بعد نمایی از تمام کفش های گران قیمت اسپورت خود و عینک های آفتابی اش منتشر کرد. این دست از کارهای می ودر همواره با انتقادات شدیدی همراه بوده است. باید دید در قبال حرکت جدید آقای بوکسور کاربران چه عکس العملی از خود نشان می دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
هادی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
من جای ایشون بودم پیكان می خریدم كم خرجه
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر