jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۶۱۵۳   ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۰

جام جم ورزشی: در دیدار شب گذشته بارسلونا و سوسیه داد که با شکست بارسلونا همراه بود یک نکته درباره پیراهن نیمار از چشم یک عکاس ورزشی پنهان نماند.

نکته جالب پیراهن نیمار +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار در شبی که تیمش یک بر صفر شکست خورد از دقیقه 57 وارد بازی شد اما نکته جالبی درباره پیراهن او وجود داشت. روی پیراهنی که نیمار به تن کرده بود، اتیکت قیمت به چشم می خورد. مساله ای که "خوان کارلوس اونزوئی"، مربی دروازه بان های بارسا متوجه آن شد و اتیکت را از روی پیراهن نیمار جدا کرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها