jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۵۷۶۹   ۱۴ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۰

جام جم ورزشی: باشگاه رم ایتالیا برای هوادار خود کاری انجام داد که اشک همه را درآورد.

کار زیبای باشگاه رم اشک همه را درآورد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، چندی پیش یک مرد جوان به همراه فرزند خود هنگامی که از تماشای بازی تیم محبوب خود یعنی رم ایتالیا به منزل برمی گشت دچار سانحه رانندگی شد و جان خود را از دست داد. باشگاه رم پس از اطلاع از این حادثه تلخ همسر این هوادار درگذشته را برای تماشای یکی از مسابقه های رم به جایگاه ویژه ورزشگاه دعوت کرد. هنگامی که همسر هوادار متوفی به همراه فرزندش وارد ورزشگاه شد در عین تعجب دید که بازیکنان تیم رم با پیراهن هایی که عکس همسر و فرزند او بر روی آن نقش بسته وارد زمین شدند. این اقدام بسیار زیبا و تحسین برانگیز باشگاه رم اشک همه را درآورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر