jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۷۵۵۴۶۴   ۱۳ دی ۱۳۹۳  |  ۲۱:۰۲

جام جم ورزشی: با اعلام رنکینگ المپیکی فدراسیون جهانی تکواندو در ماه دسامبر، فرزان عاشور زاده تکواندو کار خوش آتیه کشورمان رتبه نخست وزن اول المپیکی را از آن خود کرد.

فرزان آشورزاده در جایگاه نخست وزن اول المپیکی

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رده‌بندی تکواندوکاران المپیکی در ماه دسامبر را اعلام کرد و تکواندوکاران تیم ملی کشورمان توانستند با درخشش رنکینگ خود را بهبود بخشیدند.

در رنکینگ المپیک و در وزن اول المپیکی، فرزان عاشورزاده با کسب مدال طلا در مسابقات فینال گرندپریکس مکزیک و کسب 80 امتیاز، 12 پله صعود ، با اقتدار مرد شماره یک وزن اول المپیکی شد. بهنام اسبقی در وزن دوم المپیکی با کسب مدال برنز در مسابقات فینال گرندپریکس مکزیک، 80/28 امتیاز را به اندوخته های خود اضافه کرد و جایگاه خود را در رده سوم تثبیت کرد و مهدی خدابخشی با کسب 48 امتیاز از نقره مسابقات گرندپریکس مکزیک با 3 پله صعود مرد شماره 3 این وزن لقب گرفت.

***** رنکینگ المپیکی

**58- کیلوگرم (وزن اول المپیکی):

1- فرزان عاشور زاده از ایران با 221.20 امتیاز

2- تاهیون کیم" از کره‌جنوبی با 201.44 امتیاز

3- رودریگور هزناندز" از مکزیک با 184.63 امتیاز
...
22- هادی مستعان از ایران با 60.10 امتیاز

32- ابوالفضل یعقوبی از ایران با 45.60 امتیاز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها