jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۴۰۹۷   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۳

جام جم ورزشی: علی دایی و بهنوش بختیاری در قسمت دوم برنامه شوک که مربوط به بیماری ایدز است باز هم به میان کودکان می روند.

بهنوش بختیاری و دایی در بین کودکان «HIV»

شاهین صمدپور کارگردان مجموعه مستند «شوک» به اهمیت صحبت و پرداختن به موضوع اچ آی وی مثبت اشاره و عنوان کرد: وقتی معلمی سر کلاس درس درباره دزدی صحبت می کند منظور این نیست که بچه های کلاس درس وی دزد هستند بلکه می خواهد آنها را از این طریق آموزش دهد و تربیت کند. بنابراین صحبت کردن درباره ویروس اچ آی وی هم باعث خواهد شد که از پراکنده شدن آن جلوگیری شود. خوشبختانه این بیماری در کشور ما در حال حاضر در مرحله تمرکز قرار دارد و عملکرد خوبی نسبت به آن صورت گرفته است.

وی در پایان درباره قسمت دوم این برنامه که چهارشنبه شب ساعت 23:15 از شبکه سوم سیما به پخش می رسد، گفت: در این برنامه بهنوش بختیاری به عنوان هنرمند و علی دایی به عنوان یک اسطوره فوتبال در میان بچه های مبتلا به اچ آی وی مثبت حاضر می شوند. ما به دنبال اسطوره ای بودیم که از طریق او تابو شکنی کنیم و حالا امیدوارم مردم با دیدن این برنامه با خیال راحت با مبتلایان به اچ آی وی مثبت ارتباط برقرار کنند.

(گفتار نیوز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها