jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۴۰۹۷   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۳

جام جم ورزشی: علی دایی و بهنوش بختیاری در قسمت دوم برنامه شوک که مربوط به بیماری ایدز است باز هم به میان کودکان می روند.

بهنوش بختیاری و دایی در بین کودکان «HIV»

شاهین صمدپور کارگردان مجموعه مستند «شوک» به اهمیت صحبت و پرداختن به موضوع اچ آی وی مثبت اشاره و عنوان کرد: وقتی معلمی سر کلاس درس درباره دزدی صحبت می کند منظور این نیست که بچه های کلاس درس وی دزد هستند بلکه می خواهد آنها را از این طریق آموزش دهد و تربیت کند. بنابراین صحبت کردن درباره ویروس اچ آی وی هم باعث خواهد شد که از پراکنده شدن آن جلوگیری شود. خوشبختانه این بیماری در کشور ما در حال حاضر در مرحله تمرکز قرار دارد و عملکرد خوبی نسبت به آن صورت گرفته است.

وی در پایان درباره قسمت دوم این برنامه که چهارشنبه شب ساعت 23:15 از شبکه سوم سیما به پخش می رسد، گفت: در این برنامه بهنوش بختیاری به عنوان هنرمند و علی دایی به عنوان یک اسطوره فوتبال در میان بچه های مبتلا به اچ آی وی مثبت حاضر می شوند. ما به دنبال اسطوره ای بودیم که از طریق او تابو شکنی کنیم و حالا امیدوارم مردم با دیدن این برنامه با خیال راحت با مبتلایان به اچ آی وی مثبت ارتباط برقرار کنند.

(گفتار نیوز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر