jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۳۸۰۷   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۶:۴۰

جام جم ورزشی: هافبک تیم پدیده مشهد پاسخ مصاحبه تند کاپیتان پیشین پرسپولیس را داد.

پاسخ تند حقیقی به انتقادات شدیداللحن رهبری‌فرد

رضا حقیقی در واکنش به انتقادهای بهروز رهبری‌فر از او اظهار داشت: آدم دروغگو حواس ندارد! رهبری‌فر اول به من می‌گوید مرا نمی‌شناسد اما بعد 30 خط در مورد من صحبت می‌کند. یک بار برای همیشه جواب او را می‌دهم و دیگر در مورد این مسئله صحبت نمی‌کنم.

وی ادامه داد: اگر رهبری‌فر دوست دارد با من صحبت کند باید با مدیر برنامه‌هایم حرف بزند و برای 2،3 ماه آینده وقت بگیرد تا با مدیر برنامه‌هایم صحبت کند چون من اجازه نمی‌دهم که او از نزدیک مرا ببیند. من در مورد رهبری‌فر هنوز سر حرفم هستم.

هافبک تیم پدیده مشهد تصریح کرد: من گفتم رهبری‌فر هر موقع رزومه جام جهانی داشت می‌تواند در مورد من حرف بزند اما او در مورد من صحبت کرد، هر چند فکر می‌کنم رهبری‌‌فر می‌خواست در مورد من حرف بزند تا از کنار من به شهرت برسد.

حقیقی در ادامه انتقاداتش نسبت به رهبری‌فر خاطر نشان کرد: من راه‌حل دیگری هم دارم که رهبری‌فر با آن به شهرت برسد. اگر او بخواهد با مسئولان باشگاه پدیده صحبت می‌کنم تا به عنوان تدارکات تیم ما استخدام شود. آن وقت هر موقع مربی خواست به نشست خبری برود رهبری‌فر می‌تواند به بهانه چای آوردن جلوی دوربین برود.

وی در پایان عنوان کرد: همان طور که تاکید دارم دیگر در مورد رهبری‌فر صحبت نمی‌کنم چون وقتم برای این کار آزاد نیست.

(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها