jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۳۸۰۲   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۵

جام جم ورزشی: اعضای تیم ملی فوتبال ایران دقایقی پیش هتل محل اقامت خود را برای انجام آخرین تمرین در آکادمی ملی ترک کردند.

بدرقه تیم‌ملی با قرآن و اسپند +[مجموعه عکس]

بازیکنان و کادرفنی تیم‌ملی ایران که امشب برای حضور در جام ملت های آسیا (2015 استرالیا) ایران را ترک می‌ کنند، دقایقی پیش هتل محل اقامتشان را ترک و برای انجام آخرین تمرین در ایران به زمین آکادمی رفتند. اعضای تیم‌ملی در حالی هتل را ترک کردند که خبری از هیچ کدام از مسوولان ورزش و فوتبال ایران نبود.

در ادامه عکس هایی از لحظه ترک هتل توسط بازیکنان و مراسم به آن را ملاحظه می‌ فرمایید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها