jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۳۷۱۱   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۲

جام جم ورزشی: یکی از روزنامه های اسپانیایی طرحی بسیار عجیب از پیراهن آینده باشگاه بارسلونا منتشر کرده است.

این پیراهن بارسلونا شوخی است؟ +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، روزنامه موندو دپورتیو چاپ کاتالان طرحی از پیراهن فصل 2017-2016 بارسلونا چاپ کرده است که بسیار عجیب و بی سابقه است. این پیراهن پس زمینه آبی کم رنگ دارد و روی آن به نقش و نگارهایی بی سابقه در تاریخ پیراهن باشگاه بارسلونا منقش است. برخی کاربران تیزبین این روزنامه، زیر آن اشاره کرده اند که امروز "روز شوخی" در اسپانیاست و احتمالا این خبر هم شوخی جالب موندو دپورتیوو با کاربرانش خواهد بود. البته شاید این خبر واقعیت داشته باشد چرا که بارسلونا پیش از سابقه طراحی پیراهن های عجیب برای بازیکنان را دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر