jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۳۷۰۱   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۲

جام جم ورزشی: خوزه مورینیو برای چندمین بار در این فصل به داوران حمله کرد.

حمله شدید آقای خاص به داور دیدار چلسی-ساوتهمپتون

به گزارش جام جم ورزشی ، چلسی روز گذشته مقابل ساوتهمپتون یک بر یک مساوی کرد، نتیجه ای که مورینیو به هیچ عنوان از آن راضی نیست. مورینیو داور را عامل اصلی این تساوی می داند و شدیدا به وی حمله می کند.

خوزه مورینیو بعد تساوی ۱-۱ مقابل تیم کومان به خبرنگاران گفت :" در بقیه کشورها همچین تصمیمی تیتر یک روزنامه می شود چون یک رسوایی بود. یک کمپین علیه ما راه افتاده است. رسانه ها، گزارشگرها و بقیه مربی ها همه در آن نقش دارند.

در روز جمعه آلاردایس بخاطر هیچی شروع به صحبت راجع به دایو زدن بازیکنان ما کرد و بقیه مربی ها هم حرف های او را تکرار کردند . داور امروز به جای اعلام پنالتی به بازیکن ما کارت زرد داد . همین اتفاق سر دیگو کاستا در بازی مقابل بارنلی هم رخ داد .

حقیقت این است که امروز یک پنالتی واضح برای ما گرفته نشد . بازی به بازی مربی ها راجع به دایو زدن بازیکنان چلسی صحبت می کنند . من پیش داور می روم و بهش سال نو را تبریک می گویم و همچنین تاکید می کنم که باید بخاطر تصمیمش خجالت بکشد . "

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها