jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۳۷۰۱   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۲

جام جم ورزشی: خوزه مورینیو برای چندمین بار در این فصل به داوران حمله کرد.

حمله شدید آقای خاص به داور دیدار چلسی-ساوتهمپتون

به گزارش جام جم ورزشی ، چلسی روز گذشته مقابل ساوتهمپتون یک بر یک مساوی کرد، نتیجه ای که مورینیو به هیچ عنوان از آن راضی نیست. مورینیو داور را عامل اصلی این تساوی می داند و شدیدا به وی حمله می کند.

خوزه مورینیو بعد تساوی ۱-۱ مقابل تیم کومان به خبرنگاران گفت :" در بقیه کشورها همچین تصمیمی تیتر یک روزنامه می شود چون یک رسوایی بود. یک کمپین علیه ما راه افتاده است. رسانه ها، گزارشگرها و بقیه مربی ها همه در آن نقش دارند.

در روز جمعه آلاردایس بخاطر هیچی شروع به صحبت راجع به دایو زدن بازیکنان ما کرد و بقیه مربی ها هم حرف های او را تکرار کردند . داور امروز به جای اعلام پنالتی به بازیکن ما کارت زرد داد . همین اتفاق سر دیگو کاستا در بازی مقابل بارنلی هم رخ داد .

حقیقت این است که امروز یک پنالتی واضح برای ما گرفته نشد . بازی به بازی مربی ها راجع به دایو زدن بازیکنان چلسی صحبت می کنند . من پیش داور می روم و بهش سال نو را تبریک می گویم و همچنین تاکید می کنم که باید بخاطر تصمیمش خجالت بکشد . "

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها