jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۳۶۸۲   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۶

جام جم ورزشی: معاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش از دستور وزیر ورزش برای پرداخت پاداش برای اعضای تیم ملی فوتبال در آستانه پیکارهای جام ملت‌های آسیا خبر داد.

شارژ مالی تیم ملی فوتبال با پاداش ویژه وزارت ورزش

مناف هاشمی در گفت‌و‌گویی از دستور وزیر ورزش برای اختصاص پاداش به اعضای تیم ملی فوتبال خبر داد و اظهار داشت: بر اساس دستور وزارت ورزش قرار شده است دو پاداش به اعضای تیم ملی فوتبال برای صعود به جام‌جهانی و پیکارهای جام‌جهانی پرداخت شود

معاون وزارت ورزش افزود: بر این اساس به هر یک از اعضای تیم ملی فوتبال که در صعود ایران به جام‌جهانی مشارکت داشتند نفری 3 هزار دلار (10 میلیون تومان) پرداخت خواهد شد و همچنین به نفراتی که با کاروان تیم ملی در جام‌جهانی حضور داشتند نیز نفری 3 هزار دلار پرداخت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع به 25 نفر از اعضای تیم ملی پاداش پرداخت خواهد شد و افرادی هم که در هر دو رویداد عضو تیم ملی بودند در مجموع 6 هزار دلار (معادل 20 میلیون تومان) پاداش خواهند گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر