jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۳۶۸۲   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۶

جام جم ورزشی: معاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش از دستور وزیر ورزش برای پرداخت پاداش برای اعضای تیم ملی فوتبال در آستانه پیکارهای جام ملت‌های آسیا خبر داد.

شارژ مالی تیم ملی فوتبال با پاداش ویژه وزارت ورزش

مناف هاشمی در گفت‌و‌گویی از دستور وزیر ورزش برای اختصاص پاداش به اعضای تیم ملی فوتبال خبر داد و اظهار داشت: بر اساس دستور وزارت ورزش قرار شده است دو پاداش به اعضای تیم ملی فوتبال برای صعود به جام‌جهانی و پیکارهای جام‌جهانی پرداخت شود

معاون وزارت ورزش افزود: بر این اساس به هر یک از اعضای تیم ملی فوتبال که در صعود ایران به جام‌جهانی مشارکت داشتند نفری 3 هزار دلار (10 میلیون تومان) پرداخت خواهد شد و همچنین به نفراتی که با کاروان تیم ملی در جام‌جهانی حضور داشتند نیز نفری 3 هزار دلار پرداخت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع به 25 نفر از اعضای تیم ملی پاداش پرداخت خواهد شد و افرادی هم که در هر دو رویداد عضو تیم ملی بودند در مجموع 6 هزار دلار (معادل 20 میلیون تومان) پاداش خواهند گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها