jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۳۲۰۱   ۰۷ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۳

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

حال تیم ملی اصلا خوب نیست +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز هفتم دی ماه را اینجا ببینید.

حال تیم ملی اصلا خوب نیست +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، جدایی ستاره های سرخابی از تیم هایشان مهم ترین خبر برای هواداران استقلال و پرسپولیس است. از آن سو تیموریان به تراکتورسازی رفت و از این سو هم رضا حقیقی راه پدیده را در پیش گرفت و جدایی نیلسون هم قطعی شد. روزنامه پیروزی به گونه ای متفاوت به جدایی نیلسون واکنش نشان داده است. روزنامه خبر ورزشی به نقل از علی کریمی تیتر زده که حال تیم ملی اصلا خوب نیست. شرط عجیب قلعه نویی برای امیرحسین صادقی هم تیتر این روزنامه شده است. قلعه نویی به صادقی پیغام داده که دوست داری بمان اما نه بازی می کنی نه کاپیتانی! عنایتی هم پس از پیوستن به استقلال گفته که خداحافظی می کند اما نمی داند چه زمانی.

تیترها و عناوین روزنامه های ورزشی به شرح زیر است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر