jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۹۵۴   ۰۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۱

جام جم ورزشی: روزنامه پرتیراژ اسپانیایی امروز خوزه مورینیو سرمربی چلسی را مورد حمله و انتقاد قرار داده است.

حمله روزنامه اسپانیایی به خوزه مورینیو +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، خوزه مورینیو پیش از بازگشت به چلسی هدایت رئال مادرید را در دست داشت اما در پایان به دلیل اختلافاتی که با بازیکنان رئال پیدا کرد از این تیم جدا شد. این مربی روز گذشته در مصاحبه ای با رسانه های انگلیسی اظهار داشته بود که حالا بازیکن هایی که دوست دارد را در اختیار دارد. روزنامه پرتیراژ مارکا که هوادار باشگاه رئال مادرید است به دلیل این اظهار نظر به مورینیو حسابی تاخته و اینبار "آقای خاص" فوتبال را "آقای قدرنشناس" می نامد. تیتر روزنامه مارکا خطاب به مورینیو این چنین است"آقای قدرنشناس" :

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر