jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۷۵۲۸۲۰   ۰۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۶

جام جم نوا: شبکه های مجازی این روزها برای چهره های مشهور فراتر از یک محیط شخصی مجازی است. کارکرد این شبکه ها بیشتر برای آنها به عنوان یک رسانه ای مستقل و قوی است. رسانه ای که هوادارانشان به واسطه آن از جزئیات فعالیت آنها با خبر می شوند. هر چند این فعالیت ها گاهی در سطح «بادمجان پوست کندن» تقلیل می یابد. حمید حامی تصویری ترسناک از خودش منتشر کرده است.

غمگینی آقای خواننده در هنگام بادمجان پوست کندن/تصاویر

احسان خواجه امیری گشت و گذار و کوهنوردی اش را ثبت کرده و امید حاجیلی با فرزند تازه به دنیا آمده عماد طالب زاده یادگاری گرفته. سیروان خسروی شیفته شمایل این روزهایش است و مهدی یراحی سلفی تکراری آساانسور را منتشر کرده است. اما سعید عرب تصویری جالب را در اینستاگرامش برای دوستدارانش ثبت کرده. قیافه غمگین این خواننده هنگام بادمجان پوست کندن!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر