jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۷۵۲۸۲۰   ۰۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۶

جام جم نوا: شبکه های مجازی این روزها برای چهره های مشهور فراتر از یک محیط شخصی مجازی است. کارکرد این شبکه ها بیشتر برای آنها به عنوان یک رسانه ای مستقل و قوی است. رسانه ای که هوادارانشان به واسطه آن از جزئیات فعالیت آنها با خبر می شوند. هر چند این فعالیت ها گاهی در سطح «بادمجان پوست کندن» تقلیل می یابد. حمید حامی تصویری ترسناک از خودش منتشر کرده است.

غمگینی آقای خواننده در هنگام بادمجان پوست کندن/تصاویر

احسان خواجه امیری گشت و گذار و کوهنوردی اش را ثبت کرده و امید حاجیلی با فرزند تازه به دنیا آمده عماد طالب زاده یادگاری گرفته. سیروان خسروی شیفته شمایل این روزهایش است و مهدی یراحی سلفی تکراری آساانسور را منتشر کرده است. اما سعید عرب تصویری جالب را در اینستاگرامش برای دوستدارانش ثبت کرده. قیافه غمگین این خواننده هنگام بادمجان پوست کندن!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

مردم را متهم نکنیم!

مردم را متهم نکنیم!

همه ما باید پروتکل‌هایی را که توسط مقامات مسوول گفته شده است، رعایت کنیم. اما برخی مسائل مربوط به این قضایا نمی‌شود، یعنی باید برنامه‌ریزی‌هایی شود که جلوی گسترش این بیماری را بگیرد که یکی از آنها، برنامه‌ریزی دقیق مسوولان برای واکسیناسیون عمومی مردم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر