jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۵۲۵۰۲   ۰۴ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۶

نخستین روز از رزمایش محمد رسول الله(ص)

عملیات نیروهای ویژه تیپ 65 نوهد در رزمایش

فرمانده تیپ 65 نوهد نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای ویژه نیروی زمینی ارتش آماده حضور در هر نوع عملیات و در هر کجا که لازم باشد، هستند.

عملیات نیروهای ویژه تیپ 65 نوهد در رزمایش

به گزارش قرارگاه فرهنگی رسانه‌ای رزمایش، امیر سرتیپ دوم نوذر نعمتی پس از انجام عملیات فرود نیروی ویژه در منطقه رزمایش محمد رسول الله (ص) گفت: نیروهای تیپ 65 نوهد، دوره‌های ویژه را طی کرده و با همه تجهیزات می توانند در هر منطقه که لازم باشد، حضور پیدا کنند.

وی افزود: تیپ 65 نوهد با توجه به نیروهایی که دارد می‌تواند نیازهای عملیاتی ایران را در هر محلی برآورده کند و ما این توان را داریم که انواع نفوذها را از راه هوا، دریا و خشکی عملیاتی کنیم.

امیر سرتیپ دوم نعمتی توضیح داد: نیروهای نوهد در عملیات پشت خط دشمن نفوذ کرده و ضربات سنگینی را به آنها وارد می کنند. همچنین می‌توانند عملیات آزادی گروگان و مبارزه با اقدامات تروریستی را اجرا کنند.

نیروهای ویژه تیپ 65 نوهد صبح امروز و در نخستین روز از رزمایش ارتش از سوی هواپیمای ترابری سی 130 در منطقه رزمایش فرود آمده و دست به عملیات زدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

5 اولویت دولت جدید

5 اولویت دولت جدید

برگزاری انتخابات ریاست‌ جمهوری 28 خرداد سال 1400 و پیروزی حجت‌ الاسلام رئیسی در این عرصه، مولد پرسش‌ها و دغدغه‌های اساسی و مهمی در مسیر حل‌وفصل معضلات جاری در کشورمان محسوب می‌شود. در این خصوص نکاتی وجود دارد که لازم است مورد توجه و تاکید قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر