jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۲۰۷۸   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۱

جام‌جم ورزشی: باشگاه نایمخن دلیل منطقی برای حفظ بازیکن ایرانی اش دارد.

جهانبخش، سلطان پاس گل در هلند

در شرایطی که اخباری در مورد احتمال فروش علیرضا جهانبخش در نقل و انتقالات زمستانی به گوش می رسید اما چند روز قبل مدیر اجرایی باشگاه نایمخن در مصاحبه ای اعلام کرد که بازیکن ایرانی این باشگاه به هیچ عنوان فروشی نیست و آنها به او برای بازگشت به سوپرلیگ هلند نیاز دارند.
دلیل علاقه نایمخن به ادامه همکاری با جهانبخش آمار فوق العاده مهاجم ایرانی در ترکیب تیمش است.

جهانبخش در دومین فصل حضورش در اروپا، با 7 گل زده در رده هفدهم بهترین گلزنان دسته دوم فوتبال هلند قرار دارد اما علیرضا جدا از گلزنی اش، در دادن پاس گل عملکرد فوق العاده ای داشته و با 11 پاس گل در صدر بهترین گل سازهای دسته دوم فوتبال هلند قرار دارد.

(ورزش 3)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر