jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۱۶۸۳   ۰۱ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۲

از پرسپولیس به فیفا شکایت نمی‌کنم

نیلسون: امشب به پرتغال می‌روم

جام جم ورزشی: دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امشب به پرتغال سفر می‌کنم و شاید دیگر بازنگردم.

نیلسون: امشب به پرتغال می‌روم

نیلسون کوریا در رابطه با مشکلاتش در پرسپولیس عنوان کرد: امشب قصد دارم به پرتغال سفر کنم احتمال اینکه به ایران بازنگردم وجود دارد به خاطر تولد دخترم به پرتغال می‌روم اما شاید بازنگردم.

وی افزود: در پرسپولیس هیچ چیز ثبات ندارد و کسی جواب ما را نمی‌دهد. در تمرینات حاضر نمی‌شوم تا وضعیتم مشخص شود.

دروازه‌بان پرسپولیس در مرود اینکه آیا قصد شکایت به فیفا را دارد تصریح کرد: هیچ موقع به خاطر تعصبی که به پرسپولیس دارم به فیفا شکایت نمی‌کنم.

مدیربرنامه‌های نیلسون در رابطه با وضعیت این دروازه‌بان تصریح کرد: چند بار که به باشگاه پرسپولیس می‌رفتیم می‌گفتند کسی حق امضا ندارد اما اکنون طاهری حق امضا دارد که حق امضا دردی از بازیکن دوا نمی‌کند. نیلسون در امرار معاش و کرایه خانه دچار مشکل شده و از باشگاه کسی به او جواب نمی‌دهد. به هر حال باید مشکلات بازیکن حل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر