jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۷۵۱۶۳۴   ۰۱ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۶

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که استفاده تاکتیکی از مقوله تروریسم اشتباه است، گفت:جریان‌های تروریستی منطقه از رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عربی تغذیه می‌کنند.

اسرائیل و کشورهای عربی تروریست‌ها را تغذیه می‌کنند

دکتر علی لاریجانی در بدو ورود به لبنان در جمع خبرنگاران گفت: در این سفر قرار است درباره روابط دوجانبه و توسعه این روابط بحث شود.

وی ادامه داد: مسائلی که امروز در منطقه چه در سوریه و چه در لبنان و عراق در جریان است از یک پیچیدگی خاص برخوردار است و در این سفر در خصوص مبارزه با تروریسم نیز گفتگو خواهد شد.

دکتر لاریجانی همچنین گفت: هم اکنون برخی از جریان های تروریستی از دو منبع رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عربی منطقه تغذیه می کنند مهم این است که این تصور درباره موضوع تروریست که در منطقه عده ای از آن به طور تاکتیکی بهره برداری می کنند روش غلطی است در واقع آتشی را می افروزند و نمی توانند آن را خاموش کنند بنابراین باید با این گونه روش های غلط مبارزه کرد.(خانه ملت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها