jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۱۱۲۹   ۲۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۸

جام جم ورزشی: در پنج روز گذشته دو ستاره بزرگ فرانسوی از دنیای فوتبال خداحافظی کردند، اولی تیه ری هانری و دومی اریک آبیدال.

آبیدال سرباز فداکار و محبوب+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، هر چند هانری نسبت به آبیدال ستاره درخشان تری بود اما آبیدال سختی های بیشتری کشید و دلیل آن چیزی نبود جز ابتلای وی به سرطان کبد. سرطان کبد یکی از بدترین انواع سرطان است که معمولا جان قربانیان خود را می گیرد اما آبیدال این سرطان را شکست داد. او پس از عمل موفقیت آمیز پیوند کبد به دنیای فوتبال برگشت هر چند دیگر امکان همراهی با تیم محبوب خود یعنی بارسلونا را پیدا نکرد.

آبیدال روز گذشته بازنشستگی خود از فوتبال را برای همیشه اعلام کرد. او که صاحب سه دختر است گفته که به دلایل شخصی ترجیح می دهد دیگر فوتبال بازی نکند. آبیدال که متولد سال 79 میلادی است در شهر لیون فرانسه به دنیا آمده و 67 بازی ملی در کارنامه دارد. او با بارسلونا به تمام افتخارات ممکن در فوتبال اسپانیا و اروپا دست یافت و با تیم ملی فوتبال فرانسه نیز نایب قهرمان جام جهانی 2006 آلمان شد.

در زیر تصاویری از این سرباز فداکار و محبوب را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها