jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۵۰۷۶۰   ۲۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۹

رسانه های عربی از محاصره شدید تروریستهای تکفیری در عراق و تلاش گسترده آنها برای فرار به سمت سوریه خبر دادند.رسانه های غربی هم گزارش دادند سه سرکرده مهم داعش در حمله هوایی به مواضع آنها در عراق به هلاکت رسیده اند.

شکست سنگین تکفیریها در عراق و فرار به سوریه

شبکه های الجزیره و العربیه از محاصره تروریستهای تکفیری در مناطق نزدیک شهر سنجار خبر دادند، شهری که اکثریت جمعیت آن را اقلیت ایزیدی تشکیل می دادند.

تروریستهای تکفیری داعش از چندین ماه پیش، شهر سنجار را هدف حملات وحشیانه خود قرار داده و مرتکب جنایات هولناکی در این شهر شده بودند.

العربیه که هرگز از واژه تروریست تکفیری برای داعشی ها استفاده نمی کند و آنها را با عنوان افراطی مورد خطاب قرار می دهد، اعلام کرد 15 نفر از افراطیون خود را تسلیم نیروهای پیشمرگه کردند.

این شبکه از تلاش تروریستهای تکفیری برای فرار به سمت سوریه پس از محاصره شدن از سوی پیشمرگه ها خبر داد.

خبر دیگر اینکه حملات تروریستای داعش به سد موصل برای سیطره بر آن همچنان ادامه دارد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر