jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۵۰۶۲۲   ۲۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۹

‌رییس پلیس راهور کشور به کاهش هفت درصدی تعداد تصادفات کشور در سال جاری اشاره و تصریح کرد: در تلفات جاده‌ای امسال 900 نفر کمتر کشته شده‌اند.

امسال 900 نفر کمتر در جاده‌های کشور کشته شدند

سردار اسکندر مومنی در گفت‌وگو با ایسنا، به ادامه روند بازگشت زائران اربعین به کشور اشاره کرد و اظهار کرد: تلاش‌ برای برقراری امنیت تردد زائران همچنان ادامه دارد.

مومنی با اشاره به شکل گیری قرارگاه ترافیکی اربعین با حضور همه دستگاه‌ها از جمله پلیس راه، پایانه ها، اورژانس، راهداری، استانداریها و شهرداریها از روزهای پیش از اربعین، اظهار کرد: فعالیت این قرارگاه تا بازگشت همه زائران ادامه خواهد داشت.

رییس پلیس راهور کشور وضعیت تردد در پایانه‌های مستقر در مرز مهران، شلمچه و چزابه را مطلوب دانست و اظهار کرد: تلاش‌ها برای بهبود وضعیت بازگشت زائران همچنان ادامه دارد.

مومنی اقدامات خدماتی همه دستگاه‌ها در اربعین را نمایش قدرت جهان اسلام دانست و تصریح کرد: این امر همچنین نوعی مدیریت بحران به شمار می‌رود که خوشبختانه همه با موفقیت از آن بیرون آمدند.

وی تصریح کرد: در خدمات‌رسانی به زائرین اربعین حسینی نیروی انتظامی با همه توان وارد شد و توانست یک کار جهادی را به نمایش بگذارد.

رییس پلیس راهور کشور در ادامه از کاهش هفت درصدی تعداد تصادفات کشور در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: خوشبختانه در سال جاری نسبت به سال گذشته در تلفات جاده ای کشور 900 نفر کمتر کشته شدند.

مومنی اظهارکرد: این کاهش تصادفات کار بزرگ و بین بخشی است که همه دستگاه‌ها در آن دخیل بوده‌اند و امیدواریم با همکاری و مشارکت مردم و سایر دستگاه‌ها شاهد ادامه این روند کاهشی در آینده نیز باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها