jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۰۲۲۲   ۲۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۷

سرمربی جدید تیم ملی امید در مراسم معارفه

خاکپور: باید به هویت ملی خود دست پیدا کنیم

جام جم ورزشی: سرمربی تیم امید در مراسم معارفه‌اش در جمع ملی‌پوشان این رده سنی گفت: باید به هویت ملی خود دست پیدا کنیم.

خاکپور: باید به هویت ملی خود دست پیدا کنیم

مراسم معارفه محمد خاکپور امروز به عنوان سرمربی تیم امید برگزار شد.

خاکپور در این مراسم گفت: از همه افرادی که برای این تیم زحمت کشیده‌اند تشکر می‌کنم. از تدارکات گرفته تا مربیان کادر فنی و تمام مسئولان. به عنوان یکی از اعضای کوچک خانواده فوتبال قرعه به نام من خورد تا در کنار شما باشم.

وی با بیان اینکه استخدام شدم تا برای شما کار کنم، افزود: شما متعلق به 75 میلیون ایرانی هستید و تمام توان و هم و غم من در اختیار شما قرار دارد که به هم کمک کنیم تا تیم موفق شود و در این راستا از شما یاری می‌خواهم.

خاکپور گفت: در اردوی قطر در خدمت شما بودم و در این اردو به این نتیجه رسیدم که شما توانایی زیادی دارید و می‌توانیم تیم امید را پس از 40 سال به المپیک برسانید. در تمرینات نیز تمام توان خود را دراختیار شما می‌گذارم تا انشاءالله با هم بتوانیم به این هدف بزرگ دست پیدا کنیم.

سرمربی جدید تیم امید تصریح کرد: به عنوان کوچکترین عضو فوتبال از شما می‌خواهم تمام تلاش‌تان را انجام دهید تا بتوانیم با یکدیگر این تیم را به حق واقعی‌اش برسانیم. چرا که باید به هویت ملی خود دست پیدا کنیم.

وی افزود: هر بازیکنی می‌خواهد به تیم ملی بزرگسالان برسد باید از این مکان عبور کند ضمن اینکه باید توانایی‌های خود را نشان دهید تا مسیر موفقیت هموار شود. هدف ما پیشرفت ایران و سربلندی پرچم ایران است.

خاکپور در ادامه مراسم معارفه‌اش گفت: برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنم و امیدوارم بتوانم با حضور همکارانم بر مشکلات و حواشی که وجود دارد غلبه کرده تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

وی در پایان گفت: از دوستان رسانه‌ای‌ام تشکر می‌کنم که امروز در این محل حاضر شدند و معتقدم که باید همه دست به دست هم بدهیم و از تیم امید حمایت کنیم. صحبت زیادی ندارم و از همین حالا باید تمرینات را با قدرت آغاز کنیم و جدی‌تر از قبل کار کنیم تا به موفقیت برسیم.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها