jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۹۵۴۰   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۲

جام جم ورزشی: نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در اردوی آفریقای جنوبی برگزار شد.

اولین تمرین تیم ‌ملی در آفریقای جنوبی برگزار شد+ عکس

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که برای برپایی اردویی 10 روزه عازم ژوهانسبورگ پایتخت آفریقای جنوبی شده اند امروز از ساعت 10 صبح نخستین تمرین خود را در مجموعه ورزشی هتل پروتیا برگزار کردند؛ هتلی که با داشتن زمینهای تمرینی عالی یکی از مجهزترین هتلهای پایتخت آفریقای جنوبی به حساب می آید.

تمرین امروز به منظور بازیابی بدنی بازیکنان پس از مسافت طی شده از تهران تا ژوهانسبورگ برگزار شد.

در ابتدای تمرین بازیکنان ابتدا با هدایت کوجالا میکو دویدند و پس از 5 دور دویدن دور زمین، تمرینات ریکاوری خود را در حضور مارکار آقاجانیان و میکو انجام دادند. مهرداد خانبان هم به طور کامل فیلم تمرین ریکاوری بازیکنان را ضبط کرد. دکتر خانلری و دکتر شهاب نیز وضعیت بازیکنان را به دقت زیر نظر داشتند.

خسرو حیدری نیز به دلیل مصدومیتی که از قبل داشت، در ابتدای تمرین و هنگام دویدن بازیکنان، جدا از آنها و زیر نظر دکتر شهاب پیاده روی کرد اما با آغاز تمرینات کششی به سایر بازیکنان اضافه شد.

حیدری و نژاد مهدی پس از پایان تمرین به استخر رفتند تا مراحل آماده سازی خود را ادامه دهند.

کارلوس کی روش به همراه دن گاسپار، اوسیانو و علی کریمی نیز تمرین امروز را زیر نظر داشتند. هوشنگ مقدس سرپرست تیم اعزامی هم در تمرین امروز حاضر بود.

بازیکنان پیش از برگزاری نخستین تمرین خود و پیش از صرف صبحانه یک به یک بر روی وزنه رفتند تا وضعیت بدنی آنها در آغاز اردو مورد سنجش قرار گیرد. دکتر خانلری و دکتر شهاب پس از کشیدن وزن بازیکنان از آنها سوالهایی درباره وضعیت جسمی و روحی پرسیدند تا وضعیت بازیکنان به دقت زیر نظر قرار گیرد.

نخستین تمرین با توپ تیم ملی در اردوی آفریقای جنوبی قرار است امروز ساعت 16 به وقت محلی برگزار شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها