jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۱۰۶   ۲۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۷

جام جم ورزشی: محسن مسلمان بازیکن فصل گذشته پرسپولیس در آستانه استقلالی شدن قرار داشت تا با توجه به این اتفاق تمامی پست های اینستاگرامی خود که در راستای حمایت از پرسپولیس بود را پاک کند!

چرخش 180 درجه ای محسن مسلمان+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، اما محسن مسلمان دوباره در ذوب آهن ماندنی شده است تا با توجه به این موضوع از پاک کردن پست های پرسپولیسی اش پشیمان شده و دوباره یک پست شبه پرسپولیسی بگذارد آن هم در حالی که دو روز پیش گفت که خانواده اش استقلالی اند و خودش هم از بچگی استقلالی بوده است! چرخش های 180 درجه ای مسلمان حاکی از آن است که وی نمی تواند تصمیم درستی درباره فوتبال خود بگیرد. واقعیت این است که استقلال و پرسپولیس برای وی مهم نیست و این بازیکن جوان بیشتر به پیشرفت خود می اندیشد.

مسلمان در این عکس لباس های تیم منچستر یونایتد را پوشیده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر