jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۸۵۵۷   ۲۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۸

رفتارهای اروپایی‌های به اصطلاح متمدن آنگونه هم تصور می‌شود نیست و در میان آنها بسیار بیشتر از دیگر کشورهای خشونت و ناهنجاری‌های اجتماعی دیده می‌شود، تنها اخبار آنها از سوی دیگر کشورهای دنیا آنگونه که باید پوشش داده نمی‌شود.

وحشیگری در بازی فوتبال لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش جام جم آنلاین برای کشورهای اروپایی مهم است که در اخبار خود اتفاقات دیگر کشورها به ویژه خارج از اروپا و البته ایران مورد توجه قرار داشته باشد به همین خاطر است که در رسانه‌های خود رادیو و تلویزیون فارسی راه انداخته‌اند و اخبار ایران را پوشش می‌دهند.

یک اتفاق ساده و کم فراگیر در ایران برای آنها به به عنوان یک رویداد مهم تلقی می‌شود و در رسانه‌های خود با بزرگ نمایی‌هایی که در چرخه مطبوعات به روش‌های حرفه‌ای اقدام می‌کنند سعی دارند تا از ایران چهره‌ای خشن، نا امن و مردمی عصبی جلوه دهند، اما چنین اتفاقاتی در کشورهای اروپایی به وفور دیده می‌شود، که کمتر به آن در رسانه‌های کشور پرداخته می‌شود.

به یک نمونه از این اتفاقات توجه کندی؛

یک تراژدی دیگر در فوتبال اسپانیا و این بار از سوی هواداران بارسلونا شب گذشته و در پایان دیدار بارسلونا - پاریس سن ژرمن، دو هوادار در اطراف ورزشگاه نیوکمپ با ضربات چاقوی چند هوادار بارسا به شدت مجروح شدند.

تیم پاریس سن ژرمن در ورزشگاه نیوکمپ با نتیجه ۳-۱ به بارسلونا باخت و نتوانست صدرنشینی خود در گروه F لیگ قهرمانان اروپا را حفظ کند. در پایان این بازی و در بیرون ورزشگاه نیوکمپ، بین هواداران بارسلونا و هواداران پی اس جی، درگیری خونینی در گرفت که حاصل آن چند مجروح بود.

مجروحین همه از هواداران تیم پاریس سن ژرمن بودند که دو تن از آنها با چاقو مجروح شدند. پلیس بارسلون تایید کرد که اولین درگیری ساعت ۲۳ به وقت محلی رخ داده و در نتیجه، یک شهروند فرانسوی به ضرب چاقو به شدت مجروح شده است. دقایقی بعد نیز سه هوادار پی اس جی در درگیری با بارسایی ها مجروح شده و به بیمارستان منتقل شدند. یکی از این سه هوادار نیز به ضرب چاقو مجروح شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها