jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۷۴۸۵۴۶   ۲۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۴

دبیرخانه جشنواره عمار برای سال جاری از گروه‌های خودجوش فرهنگی و مردمی دعوت کرده به جمع هزاران اکران‌کننده مردمی بپیوندند.

فراخوان اکران‌ مردمی جشنواره فیلم عمار

جشنواره مردمی فیلم عمار در حالی به سوی برگزاری پنجمین دوره خود می‌رود که در همه کشور گروه‌های خودجوش در جنب‌وجوش اکران‌های مردمی هستند.

اکران‌های مردمی یکی از ویژگی‌های جشنواره مردمی فیلم عمار است که در هیچ جشنواره‌ای در کشور دیده نمی‌شود.

این اکران‌ها به گفته مسئولان دبیرخانه جشنواره عمار در سال گذشته بیش از 3000 اکران بوده که برخی از آنها در طول سال به اکران فیلم‌های عمار ادامه می‌دهند.

دبیرخانه جشنواره عمار برای سال جاری خطاب به بخش دیگری از گروه‌های خودجوش فرهنگی و مردمی دعوت کرده به جمع هزاران اکران‌کننده مردمی بپیوندند. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جنجال یک عکس (+عکس)

جنجال یک عکس (+عکس)

رسیدن یک روزنامه به شش هزارمین شماره و تاب آوردن در برابر مشکلات که امروزه فراروی اهالی مطبوعات قرار دارد، پشتوانه‌ای از تلاش روزنامه‌نگارانی را طلب می‌کند که با شور عاشقانه‌ای نسبت به کار و بردباری در مقابل مشکلات اقتصادی و بیمناک از هیولای کرونا سعی داشته‌اند به روزنامه‌ جام‌ جم تنوع قابل‌قبولی ببخشند و خوانندگان‌شان را راضی و خشنود نگه دارند و من این توفیق را به کارکنان زحمتکش روزنامه جام‌جم دست‌مریزاد می‌گویم.

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر