jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۷۴۸۳۸۷   ۲۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۴

جلال مقامی استاد و بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که او را بیشتر به واسطه اجرای برنامه "دیدنی ها" می شناسیم، عصر امروز-پنجشنبه 20 آذر- از بیمارستان مرخصی می شود.

جلال مقامی امروز از بیمارستان مرخص می شود

نوید جولایی تهیه کننده برنامه "شنیدنی ها" با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه حال آقای مقامی کاملا خوب است و ایشان بنا به گفته پزشکان امروز از بیمارستان مرخص خواهند شد.

وی درباره علت بستری شدن و بیماری این بازیگر توضیح داد: مشکل تکلم ایشان که روز شنبه اتفاق افتاد ناشی از حمله بسیار خفیف عصبی گزارش شده است. متاسفانه در چند روز اخیر هم شایعاتی مبنی بر وضعیت نامساعد اوضاع جسمانی ایشان شنیده و درج شد که ناراحتی و گلایه ایشان را به همراه داشت. اما من به تازگی با ایشان دیدار داشتم و کاملا از شرایط جسمی شان اطلاع دارم و حالشان خوب است و در صحت و سلامت به سر می برند.

این تهیه کننده افزود: در این چند روز تعدادی از مدیران به دیدار استاد مقامی آمدند و حمایت همه جانبه ای را ابراز کردند و جا دارد این میان از آقای علی سیفی مدیر رادیو دانش و آقای علی ترکاشوند شهردار کرج تشکر کنم.

گفتنی است جلال مقامی گوینده برنامه "شنیدنی ها" صبح روز شنبه 15 آذرماه در حالی که خود را برای حضور در این برنامه آماده می کرد با مشکل تکلم مواجه و در بیمارستان قائم استان البرز بستری شد. (جام جم سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شعر در خانه ملت

شعر در خانه ملت

امروز سالگرد شهادت سید حسن مدرس نماینده شجاع مجلس به دست عوامل رضاخان و روز مجلس است. در دوره‌های مختلف مجلس چه پیش و چه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، شعر در صحن علنی خانه ملت همواره حضور پررنگی داشته است.

رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

ما زمانی می‌توانیم از یک رسانه هویت‌ محور و عدالت‌ گستر و دارای صفات‌نیکو و پسندیده صحبت کنیم که رسانه‌ نگاری و رسانه‌ گری را به‌عنوان یک کار مبتنی بر اصول حرفه‌ای و در سطح استانداردهای حرفه‌ای جهانی در نظر بگیریم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها