jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۸۰۰۲   ۱۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۲

جام جم ورزشی: مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از افتتاح نخستین سالن دوومیدانی مجموعه ورزشی علی دایی در اردبیل در صورت تامین منابع مالی تا تیر ماه 95 خبر داد.

سالن دو و میدانی علی دایی هم راه اندازی می شود+عکس

مصطفی مدبر در جریان بازدید از مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل و سالن دوومیدانی این استان گفت: خوشبختانه این سالن در حال حاضر 77 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تصمیم داریم برای تسریع اتمام این طرح عملیات تکمیل آن در چند مرحله صورت گیرد.

مجموعه ورزشی علی دایی از یک استادیوم 20هزار نفری ، شنا ،تیراندازی و دوومیدانی تشکیل شده است و در حال حاضر تنها استادیوم فوتبال این مجموعه که در سال 86 به بهره برداری رسیده قابل استفاده است.

مدبر درعین حال افزود: متناسب با اعتبارات تخصیص داده شده برای این طرح، تلاش خواهیم کرد تا زودتر به بهره برداری برسد.

تنها فاز باقی مانده سالن سرپوشیده دوومیدانی که مراحل ساخت آن از سال 85آغاز شده پیست تارتان است که این بخش نیز مستلزم هزینه زیاد است .

به گفته مدیرعامل این شرکت معاون عمرانی استاندار اردبیل برای هرگونه همکاری های لازم جهت تکمیل این سالن نیمه تمام و همچنین سایر طرح های در حال احداث این استان قول مساعد داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر