jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۸۰۰۲ ۱۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۲

جام جم ورزشی: مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از افتتاح نخستین سالن دوومیدانی مجموعه ورزشی علی دایی در اردبیل در صورت تامین منابع مالی تا تیر ماه 95 خبر داد.

سالن دو و میدانی علی دایی هم راه اندازی می شود+عکس

مصطفی مدبر در جریان بازدید از مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل و سالن دوومیدانی این استان گفت: خوشبختانه این سالن در حال حاضر 77 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تصمیم داریم برای تسریع اتمام این طرح عملیات تکمیل آن در چند مرحله صورت گیرد.

مجموعه ورزشی علی دایی از یک استادیوم 20هزار نفری ، شنا ،تیراندازی و دوومیدانی تشکیل شده است و در حال حاضر تنها استادیوم فوتبال این مجموعه که در سال 86 به بهره برداری رسیده قابل استفاده است.

مدبر درعین حال افزود: متناسب با اعتبارات تخصیص داده شده برای این طرح، تلاش خواهیم کرد تا زودتر به بهره برداری برسد.

تنها فاز باقی مانده سالن سرپوشیده دوومیدانی که مراحل ساخت آن از سال 85آغاز شده پیست تارتان است که این بخش نیز مستلزم هزینه زیاد است .

به گفته مدیرعامل این شرکت معاون عمرانی استاندار اردبیل برای هرگونه همکاری های لازم جهت تکمیل این سالن نیمه تمام و همچنین سایر طرح های در حال احداث این استان قول مساعد داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر