jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۷۹۹۹   ۱۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۱

آخرین پیشنهاد استقلال به آندو

طلب یک میلیاردی‌ات را ببخش و برو

جام جم ورزشی: ماجرای آندرانیک تیموریان و استقلال به خط پایان رسیده است و این موضوعی نیست که بر کسی پوشیده باشد اما چرا رضایتنامه او هنوز صادر نشده است.

طلب یک میلیاردی‌ات را ببخش و برو

ماجرای آندرانیک تیموریان و استقلال به خط پایان رسیده است و این موضوعی نیست که بر کسی پوشیده باشد اما چرا رضایتنامه او هنوز صادر نشده است چند دلیل مهم دارد؛ اول اینکه تیموریان مبلغ بسیار زیادی از استقلال طلبکار است، مبلغی در حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان که به قرارداد فصل گذشته و این فصل او مربوط می‌شود.

آندو می‌خواهد علاوه بر اینکه طلب خود را دریافت می‌کند با شرایطی که دلخواهش است از جمع آبی‌پوشان پایتخت جدا شود. دوم اینکه هافبک ملی‌پوش استقلال از مصاحبه مدیر عامل استقلال ناراحت است. او این توقع را نداشت پیش از گفت‌وگوی با وی افشارزاده مصاحبه کند و خبر از معاوضه وی با محسن مسلمان بدهد. استقلالی‌ها نمی‌خواهند راحت رضایتنامه آندو را صادر کنند. آنها برای صدور برگه خروج او دو راه را پیش رویش گذاشته‌اند؛ تیموریان باید یا تیم جدیدش را معرفی کند و یا از خیر طلب میلیاردی‌اش بگذرد.(خبر ورزشی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها