در صفحه آخر ضمیمه تپش که چهارشنبه​ها در روزنامه «جام جم» منتشر می​شود به اخبار جالب حدود 50 سال قبل پرداخته می‌شود. اخباری که از نظر موضوع نگارش، تیتر و محتوا بسیار متفاوت‌تر از اخباری است که این روزها در روزنامه‌ها چاپ می‌شود. این هفته به ماجرای جوان بیست ساله که عاشق پیرزن نود ساله شده بود، اشاره شده که آذر سال 1340 در روزنامه کیهان به چاپ رسید.
کد خبر: ۷۴۵۵۴۵
جوان 20 ساله عاشق پیرزن 90 ساله شد

یک جوان بیست ساله عاشق نابینای نود ساله شد و به‌علت ایجاد مزاحمت برای پیرزن به‌وسیله ماموران ژاندارمری بازداشت گردید.

این حادثه در قریه بام صفی‌آباد روی داد. چند روز قبل لیلا نود ساله اهل قریه بام صفی‌آباد به دادسرا شکایت کرد که جوان بیست ساله‌ای به نام عباس عاشق او شده و مرتب برای او مزاحمت فراهم می‌کند. به‌دنبال شکایت پیرزن، عباس که در صحرا مشغول زراعت بود دستگیر شد و در بازجویی سریعا اعتراف کرد که عاشق پیرزن نود ساله است.

خبرنگار ما که با لیلا در دادسرا ملاقات کرده است می‌نویسد: لیلا پیرزن نود ساله‌ای است که براثر مرور زمان قوه بینایی خود را از دست داده است و جایی را نمی‌بیند. او دارای دو پسر سی و چهل ساله است و هر کدام از پسرهایش دارای زن و چند فرزند هستند. وقتی از لیلا علت مزاحمت عباس را پرسیدم وی گفت مدتی است که این خیر ندیده عاشق من شده و هر روز که از صحرا برمی گردد مزاحم من می‌شود و برای من اشعار عاشقانه زمزمه می‌کند.

قربانعلی فرزند چهل ساله لیلا گفت: مدت‌ها بود که از گوشه و کنار می‌شنیدم که عباس مزاحمت مادر مرا فراهم می‌کند ولی باور نمی‌کردم تا این‌که چند روز پیش مادرم به من مراجعه کرد و گفت اگر شر عباس را از سرم کوتاه نکنی خودکشی خواهم کرد. مادرم گفت عباس شب گذشته جلو من چمباتمه زده و گفته است اگر امشب جواب مساعد به من ندهی هم ترا و هم خود را خواهم کشت. قربانعلی می‌گفت تا من عباس را گوشمالی حسابی ندهم و سر جایش ننشانم دست بردار نخواهم بود. اکنون لیلا و قربانعلی در شهر به سر می‌برند تا مسئولان دادسرا به شکایت آنها رسیدگی نمایند.

تپش (ضمیمه چهارشنبه روزنامه جام جم)

برچسب ها: جوان پیرزن
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها