jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۷۴۵۳۶۳   ۱۲ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۱

شاید عکس های مدل مفهومی کیا GT را دیده باشید. کیا اعلام کرده که ارتقای این مدل در حال پیشرفت است و احتمال تولید این خودرو بیش از پیش شده است.

کیا در حال بررسی ساخت GT است + عکس

کیا گفته که بازخورد بسیار خوبی از این مدل مفهومی داشته و این بازاریابی شرکت کیا را مجاب کرده که مدل مفهومی GT را به مرحله تولید نزدیک تر کند.

این شرکت کره ای قصد دارد چهره لوکس گونه محصولات خود را در بازار آمریکا تقویت کند و امیدوار است که مدل GT در آینده بتواند نقش خوبی را بازی بکند.

کیا قصد دارد تا برای این محصول جدید پیشرانه قوی تری را طراحی کند و طراحی این موتور هم اکنون در حال بررسی است.

اگر همه چیز به خبی پیش برود و کیا در نهایت این محصول را به خط تولید برساند، در سال 2018 شاهد حضور این خودرو در بازارهای جهانی خواهیم بود.(خودروبانک)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر