jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۵۲۸۸   ۱۲ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

توفان و گردباد شدید، عصر دیروز ساکنان شهرهای مرکزی استان مازندران را غافلگیر کرد و به بیش از صد واحد مسکونی و تعدادی خودرو خسارت وارد کرد.

توفان در شهرهای بابل، قائمشهر و سوادکوه از شدت بیشتری برخوردار بود و بیشترین خسارت در شهر بابل گزارش شده است. وزش توفان خسارت جدی به پاسگاه سجادرود بابل وارد کرد. آبگرفتگی معابر در شهرستان بابل زیاد است و آموزش و پرورش این شهرستان دچار آبگرفتگی شدید شده و روستاهای کفشگرکلا و منطقه گلیا بابل با توجه به وزش توفان شدید دچار خسارت جدی شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران از خسارت جدی به بیش از 60 واحد مسکونی در روستای قرآن‌کلا خبر داد و به فارس گفت: در روستاهای سیدکلا و کاردیکلا باد سبب واژگونی سقف واحدهای مسکونی این منطقه شد.

رستم زرودی همچنین از تخریب پنج واحد مسکونی در روستای لره شهرستان قائمشهر خبر داد و گفت: در بخش مرکزی این شهرستان به سقف 15 واحد مسکونی خسارت جدی وارد شد.

این مسئول از تخریب 20 واحد مسکونی در سوادکوه شمالی نیز خبر داد و افزود: قطعی برق در این منطقه وجود داشت که با اقدامات انجام شده رفع شد.

وی به رانش زمین در مسیر راه آلاشت اشاره کرد و گفت: در بخش مرکزی این شهر واحدهای مسکونی چهار روستا دچار آسیب‌دیدگی جدی شد. زرودی به خسارت وارد شده به دو دستگاه سواری در قائمشهر و سوادکوه نیز اشاره کرد و گفت: این وسایط نقلیه به دلیل وزش باد شدید و قطع درخت در اثر باد و سقوط بر روی اتومبیل دچار خسارت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر