jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۰۴۳   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۸

جام جم ورزشی: کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال فردا برای لیست خرید و مازاد این تیم تشکیل جلسه می‌دهد.

تصمیم جدید باشگاه استقلال درباره لیست مازاد و خرید

طبق تصمیمی که هیات مدیره استقلال گرفت این باشگاه دارای کمیته ای به نام نقل و انتقالات با حضور منصور پورحیدری، مسعود معینی و رضا صادق‌پور شده است.

این کمیته باید بازیکنان مورد نیاز کادرفنی را تایید و براورد هزینه کند. طبق تصمیم باشگاه امیر قلعه نویی تا فردا فرصت دارد تا لیست خرید و مازاد خود را به صورت کتبی و با امضای خود به کمیته نقل و انتقالات بدهد.

تنها نام بازیکنانی که در این فهرست باشند در جلسه فردای کمیته نقل و انتقالات مورد بررسی قرار می گیرند و بازیکنی خارج از این لیست مورد تایید باشگاه استقلال نیست.

بعد از اینکه لیست ورود و خروج استقلال فردا مشخص شود اردوی این تیم در امارات و شهر دبی برای تعطیلات نیم فصل از سوی باشگاه قطعی می شود.

بدین ترتیب در حالی که این روزها شایعاتی مبنی بر جدایی بیک زاده، تیموریان، فخرالدینی و صادقی به گوش می رسد تنها در صورتی باشگاه در مورد این بازیکنان تصمیم می گیرد که امیر قلعه نویی نام این نفرات را در لیست خروجی خود قرارداده باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر