jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۰۳۶   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۲۰:۴۴

جام جم ورزشی: دیوید بکام و ویکتوریا بکام در میان همه غول های مد و موسیقی جالب توجه ترین چهره ها در مراسم انتخاب سالیانه برترین های مد بریتانیا بودند.

بکام و همسرش در مراسم برترین های مد+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، همسر دیوید بکام جایزه برترین برند مد را به دست آورد این در حالی است که شوهر فوتبالیست در مراسم مزبور خیلی بیشتر از ستاره های هالیوود و دنیای موسیقی نگاه عکاسان را به خود جلب کرد. این زوج قرار است تور جدیدی از کارهای خیریه و عام المنفعه را در پیش بگیرند. بکام پیش از این گفته بود فعالیت او در دنیای مد ارتباط زیادی به کارهای عام المنفعه دارد و به او و دیگران امکان بیشتری می دهد تا کارهای خود را تبلیغ کنند. اخبار رسیده حاکی از آن است که بکام ها قرار است به زودی جهت کارهای عام المنفعه به چند کشور مختلف سفر کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها