jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۰۳۶   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۲۰:۴۴

جام جم ورزشی: دیوید بکام و ویکتوریا بکام در میان همه غول های مد و موسیقی جالب توجه ترین چهره ها در مراسم انتخاب سالیانه برترین های مد بریتانیا بودند.

بکام و همسرش در مراسم برترین های مد+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، همسر دیوید بکام جایزه برترین برند مد را به دست آورد این در حالی است که شوهر فوتبالیست در مراسم مزبور خیلی بیشتر از ستاره های هالیوود و دنیای موسیقی نگاه عکاسان را به خود جلب کرد. این زوج قرار است تور جدیدی از کارهای خیریه و عام المنفعه را در پیش بگیرند. بکام پیش از این گفته بود فعالیت او در دنیای مد ارتباط زیادی به کارهای عام المنفعه دارد و به او و دیگران امکان بیشتری می دهد تا کارهای خود را تبلیغ کنند. اخبار رسیده حاکی از آن است که بکام ها قرار است به زودی جهت کارهای عام المنفعه به چند کشور مختلف سفر کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر