jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۴۹۴۳   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۱

جام جم ورزشی: فیفا نامزدهای جایزه بهترین گل سال 2014، موسوم به جایزه فرانس پوشکاش را اعلام کرد که در بین آنها، گل خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی رئال، مقابل اروگوئه در جام جهانی هم دیده می شود.

نامزدهای بهترین گل سال 2014 اعلام شد

به گزارش جام جم ورزشی، دو نامزد دیگر این جایزه، رابین فن پرسی، کاپیتان تیم ملی هلند و استفانی روشه، ستاره تیم زنان ایرلبند و تیم پیمونت یونایتد هستند.
خامس در دیدار مقابل اروگوئه در یک هشتم نهایی جام جهانی، با ضربه والی دیدنی از پشت محوطه جریمه، صعود کلمبیا به مرحله بعد ار قطعی کرد.
فن پرسی در دیدار برابر اسپانیا در مرحله گروهی جام جهانی، با یک شیرجه دیدنی، از پشت محوطه جریمه، دروازه کاسیاس را با ضربه سر باز کرد. روشه نیز در دیدار تیمش مقابل وکسفورد، بعد از عبور از بازیکن مقابلش با یک حرکتی تکنیکی دیدنی، با یک والی تماشایی، توپ را وارد دروازه کرد. برنده این جایزه با رای کاربران فیفا و سایت فرانس فوتبال انتخاب خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر